A

SK  EN

PROMI FINANCE

Promi Finance, s.r.o.    


Člen SAIM od: 09/2014


Zástupca spoločnosti: Róbert Beláň - podpredseda výboru SAIM


Promi Finance, s.r.o. je nezávislá spoločnosť, ktorá poskytuje služby v oblasti finančného poradenstva pre firmy a podnikateľov. Je držiteľom licencie NBS na vykonávanie činnosti finančného poradcu. Hlavným zameraním spoločnosti je príprava a štrukturovanie finančných transakcií, a to najmä v oblasti bankových úverov, reštrukturalizácie financovania/úverov firiem, vyhľadávania investorov a investičných príležitostí a predaja a kúpy podnikov.

Aclenovia.html

Spolupracovníkmi sú kvalifikovaní ľudia z oblasti bankovníctva a finančnej sféry.


Róbert Beláň pracoval 20 rokov v bankovníctve na rôznych pozíciach zameraných najmä na servis a služby pre firemných klientov naprieč všetkými segmentami. Jeho hlavnou náplňou práce v bankovníctve bolo najmä štrukturovanie bankových  obchodov s dôrazom na úverovanie. V managerských pozíciach ako člen predstavenstva či na úrovni tzv. B-1 bol zodpovedný za rozvoj bankového obchodu, plnenie budgetu a riadenie svojich spolupracovníkov.


Skúsenosti z bankovníctva implementuje vo firme Promi Finance, s.r.o., ktorá svoje služby v oblasti finančného poradenstva pre firmy a podnikateľov poskytuje na území Slovenska, Čiech, Rakúska či v prípade potreby aj v iných krajinách Európy.


Kontakt:

Mail: belan@promifinance.sk

Mobil: +421 905 797 123

www.promifinance.sk

Aclenovia.html